PN. - PT. 10:00 - 18:00 SOB. 10:00 - 14:00
517 473 779
517 427 299

Nasz autoryzowany salon i serwis Kawasaki to miejsce wyjątkowe na motocyklowej mapie Warszawy i okolic. Znajdujemy się w Łazach pod Warszawą. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm i wykwalifikowana, posiadającą wieloletnie doświadczenie kadra, która potrafi sprostać każdemu serwisowemu zadaniu. Mamy specjalistycznie wyposażony park maszynowy i co ważne, posiadamy autoryzację Kawasaki.

Sami jesteśmy motocyklistami, więc możesz nam zaufać!

Dlaczego warto wybrać nasz autoryzowany serwis Kawasaki?

Jeśli od dawna próbujesz znaleźć odpowiednie miejsce, w którym mógłbyś serwisować swój motocykl, skuter wodny czy quada, możemy Cię zapewnić, że… właśnie nadszedł koniec poszukiwań! Witamy w Motocyklowej Fabryce Adrenaliny.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Kawasaki, co niesie za sobą wiele korzyści dla Ciebie i Twojego pojazdu. Przede wszystkim możesz być pewien, że obsługa serwisowa, wymiana części, likwidacja szkody komunikacyjnej czy naprawy innego typu, zostaną wykonane na najwyższym poziomie. Ponadto:

 • autoryzowany serwis Kawasaki to wysokiej jakości, oryginalne części zamienne dedykowane konkretnemu modelowi pojazdu,
 • wymiana części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producenta,
 • specjalistyczna wiedza serwisantów, którzy doskonale znają konstrukcję oraz technologię danego pojazdu marki Kawasaki.

Pamiętaj – tylko regularne serwisowania motocykla, quada czy skutera wodnego zapewnią pojazdowi długą żywotność i bezawaryjność. Autoryzowany salon i serwis Kawasaki jest po to, aby pomóc Ci na każdym etapie eksploatowania motocykla lub innego pojazdu. Warto skorzystać z naszej oferty!

Cennik usług serwisu Kawasaki

Klient jest u nas na pierwszym miejscu, dlatego zapewniamy przejrzysty cennik usług serwisowych, który jest konkurencyjny na rynku i dostosowany do użytkowników marki Kawasaki.

U nas wiesz, za co płacisz. Chcesz poznać szczegóły dotyczące cennika? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez e-mail. Udzielimy Ci dokładnych informacji i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny Łazy k. Warszawy – więcej niż serwis Kawasaki

MFA to więcej niż serwis. Oferujemy pełen zakres usług, w tym pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych przy współpracy z ubezpieczycielami.

Ponadto oferujemy sprzedaż części, sprzedajemy akcesoria motocyklowe i odzież motocyklową najbardziej renomowanych producentów. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. rękawice, kaski, grzane manetki, pokrowce na motocykl, torby i kufry.

Z kolei odzież motocyklowa to m.in. spodnie, kurtki, koszule, bluzy motocyklowe i buty. Ubierzemy zarówno miłośnika motocykla sportowego, jak i turystka, cruisera, nakeda, a także enduro i motocross. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas bardzo ważne.

W stałym asortymencie salonu MFA posiadamy też atrakcyjną ofertę używanych pojazdów różnych marek. Dodatkowo oferujemy:

 • serwis door2door,
 • zimowanie motocykli,
 • transport motocykli,
 • naprawy powypadkowe,
 • oględziny przedzakupowe,
 • naprawa jet ski,
 • naprawy quadów,
 • wynajem motocykli.

This will close in 0 seconds