PN. - PT. 10:00 - 18:00 SOB. 10:00 - 14:00
517 473 779
517 427 299

Właściciele motocykli traktują swoje maszyny z dużą uwagą. Dla nich bezpieczeństwo pojazdów jest szczególnie ważne. Dlatego stworzyliśmy ofertę przewozu motocykli w atrakcyjnej cenie. Proponujemy przewóz zabezpieczonego ładunku: motocykla lub skutera pod wskazany adres

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny (MFA) zapewni kompleksową usługę transportu Twojego motocykla, oferując zarówno darmowe, jak i płatne opcje przewozu z i do naszej siedziby. 

Transport motocykli i skuterów zakupionych w MFA

Kierowca nie ma problemu z dotarciem do serwisu, gdy motocykl jest w pełni sprawny. Jednak gdy pęknie opona lub jakaś część motocykla zawiedzie, bezpieczny transport motocykli jest usługą oszczędzającą sporo wysiłku i czasu właścicielom pojazdu. Opcja ta jest szczególnie interesująca, gdy motocykl wymaga przeglądu, naprawy, gdy chcesz swój poddać go modyfikacji czy tuningowi. Aby przewieźć motocykl, lepiej korzystać z usługi transportowej oferowanej przez firmę z doświadczeniem, niż wozić pojazd we własnym zakresie czy korzystać z nieznanych sobie firm kurierskich. 

Proponujemy specjalistyczny transport zakupionych u nas jednośladów. Usługa ta na pewno zadowoli wszystkich klientów, którzy nabyli u nas nowe lub używane motocykle oraz skutery i chcieliby skorzystać z profesjonalnych usług serwisowych bez konieczności samodzielnego dostarczania pojazdu. Każdy motocykl bezpiecznie przewieziemy do naszego serwisu w Łazach koło Warszawy. W naszym serwisie Twój jednoślad jest pod najlepszą opieką. 

Zleć transport do serwisu MFA!

Nie martw się o logistykę przewozu Twojego nowego nabytku. MFA oferuje kompleksowy transport pojazdów do serwisu. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Warszawy, czy jej okolic, możesz skorzystać z tej usługi i korzystać ze wszystkich usług naprawczych, jakie oferujemy. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią swój czas, a także chcą mieć pewność, że ich motocykl czy skuter zostanie przewieziony bezpiecznie i profesjonalnie.

Jako sprawdzony przewoźnik pojazdów zabezpieczymy załadunek, mamy odpowiednie ubezpieczenie, używamy sprawdzonych przyczep specjalistach, którymi można transportować motocykle i skutery po drogach publicznych. 

Ile kosztuje transport motocykla w Motocyklowej Fabryce Adrenaliny?

MFA oferuje bezpłatny transport dla nowych oraz używanych pojazdów zakupionych w naszym salonie, jeśli miejsce docelowe znajduje się w promieniu do 40 km od serwisu. Przy dłuższych dystansach obowiązuje opłata w wysokości 1,5 zł za każdy kilometr. Dodatkowo do końca lutego zapewniamy bezpłatny transport pojazdów z Warszawy i okolic do naszego serwisu, pod warunkiem że wartość zleconych usług serwisowych przekracza 500 zł netto. W przypadku zleceń z dalszych lokalizacji oraz o niższej wartości koszt transportu również wynosi 1,5 zł/km.

Nasza oferta transportowa została stworzona z myślą o tym, by nasi klienci mogli przetransportować motocykl łatwo, szybko i bezpiecznie. Wszelkie ułatwienia pozwalają miłośnikom jednośladów na korzystanie z wiedzy i doświadczeniach naszych mechaników. 

This will close in 0 seconds