PN. - PT. 10:00 - 18:00 SOB. 10:00 - 14:00
517 473 779
517 427 299

Serwis i naprawa Kymco

Jazda na motocyklu to jedna z najpiękniejszych pasji, jakiej może oddać się człowiek. Daje wolność, wytchnienie i satysfakcję. Dwa kółka, a tyle frajdy! Znamy to z doświadczenia, bo sami jesteśmy zapalonymi motocyklistami.

Wybrałeś motocykl marki Kymco? I słusznie! Łączy on bezpieczeństwo, niezawodną jakość i nietuzinkową stylistykę. Jako motocyklista wiesz na pewno, że chcąc utrzymać swój pojazd w idealnym stanie, musisz zadbać o profesjonalny i systematyczny serwis, przynajmniej raz w roku – nie rzadziej.

W naszym salonie w Łazach koło Warszawy zrobimy wszystko, abyś po zakończonej wizycie tylko przekręcił stacyjkę i bezproblemowo pojechał przed siebie, łapiąc “wiatr we włosy”.

Ty jeździsz, my oferujemy autoryzowany serwis Kymco – zawsze, kiedy Twój motocykl tego potrzebuje, aby jazda była bezpieczna i przyjemna.

Przegląd w pełnym zakresie, naprawa bieżąca, naprawy powypadkowe i elektryczne to tylko część tego, co oferuje nasz autoryzowany salon i serwis Kymco.

Dlaczego warto wybrać autoryzowany serwis Kymco w Łazach?

Autoryzowany i indywidualny serwis motocykli MFA w Łazach to profesjonalizm, najwyższa jakość i niezawodności. Będąc motocyklistami, mieliśmy pewien niedosyt w kwestii usług i standardów na motocyklowym rynku. Czegoś nam brakowało. Wypełniliśmy tę lukę i tak powstał nasz serwis, który odpowiada potrzebom każdego fana dwóch kółek.

Wybierając ASO Kymco w Łazach, możesz mieć pewność, że obsługa serwisowa pojazdu zostanie wykonana na najwyższym poziomie, za którym stoją ludzie wykwalifikowani, z bogatym doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i pasją.

U nas standardy jakości oferowanych usług pokrywają się z tymi, które zostały wyznaczone przez producenta. Nawet bardzo skomplikowane prace nie są dla nas wyzwaniem, którego nie jesteśmy w stanie zrealizować. Posiadamy wiedzę dotyczącą konstrukcji i technologii pojazdów Kymco, dzięki czemu zapewniamy trafną diagnostykę i krótki czas pracy.

Decydując się na autoryzowany serwis MFA w Łazach, zyskujesz:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie eksploatacji motocykla,
  • wymianę materiałów eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producenta,
  • oryginalne części do motocykla, dedykowane konkretnemu modelowi, co oznacza ich lepszą trwałość i niezawodność w porównaniu z zamiennikami,
  • pewność, że pojazd odzyska swoje właściwości, zgodne z deklaracjami producenta,
  • pewność, że wszystkie prace są wykonywane zgodnie z algorytmem prac zalecanych przez producenta,
  • gwarancję profesjonalnej obsługi motocykla.

Szeroki zakres usług – od przeglądu po naprawę Kymco

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny to miejsce, a raczej centrum, w którym pasjonaci dwóch kółek spotykają się z innymi pasjonatami jednośladów. Chcemy prowadzić serwis, który odpowiada na zróżnicowane potrzeby motocyklistów – obecnych i przyszłych, a każdy klient jest traktowany indywidualnie.

Stawiamy na najwyższą jakość i zaplecze serwisowe. Nasze usługi obejmują profesjonalne przeglądy w pełnym zakresie – jest to absolutna podstawa każdego motocyklisty, a także naprawy główne i bieżące, naprawy elektryczne i powypadkowe.

Podczas wizyty w naszym serwisie wykonasz m.in. serwis ogumienia, wymienisz olej i filtr oleju, sprawdzisz naciąg i stan łańcucha, a także stan zębatki, wymienisz opony w przypadku zużytego bieżnika lub jeśli opona jest stara, a do tego sprawdzisz wszystkie układy.

Ponadto w MFA oferujemy:

  • sprzedaż części,
  • zimowanie motocykli,
  • transport motocykli,
  • komis motocyklowy.

W ofercie salonu MFA znajdziesz także to wszystko, czego potrzebuje motocyklista, a więc ubrania i akcesoria, m.in. rękawice, spodnie, kaski, grzane manetki, pokrowce na motocykl, torby czy kufry.

W stałej ofercie salonu posiadamy też używane pojazdy różnych marek.

Kontakt i dojazd – jak łatwo dotrzeć do naszego salonu i serwisu Kymco

MFA to gwarancja profesjonalnego doradztwa i sprzedaży. Znajdujemy się w Łazach niedaleko Warszawy – dokładnie na ulicy Wiejskiej 44. Dzięki temu łatwo do nas dotrzeć prosto ze Stolicy lub okolicznych miejscowości. Wystarczy wybrać znaną 7-mkę… Później już nie da się nas przeoczyć.

Chcesz się skontaktować z naszym serwisem online? Nie ma problemu! Napisz do nas na adres: serwis@mfamotocykle.pl – doradca serwisowy skontaktuje się z Tobą.

W celu umówienia wizyty możesz też zadzwonić pod numer +48 517 427 299. Nasi doradcy serwisowi i mechanicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie, w razie czego podpowiedzą konkretne rozwiązania i pomogą rozwiązać każdy problem.

Zapraszamy!

This will close in 0 seconds