PN. - PT. 10:00 - 18:00 SOB. 10:00 - 14:00
517 473 779
517 427 299
Motocykle sportowe

DOSTĘPNE MODELE

Motocykle sportowe stanowią wyjątkową kategorię maszyn, które wzbudzają emocje i zachwyt swoją szybkością, zwinnością oraz charakterystycznym designem. Wśród nich wyróżnia się marka Kawasaki, która od lat znana jest z produkcji doskonałych motocykli sportowych, zdobywając uznanie zarówno wśród profesjonalnych zawodników, jak i pasjonatów dwóch kółek.

Kawasaki od lat 60. XX wieku wznosi się na szczyty światowej motoryzacji, oferując niezrównane osiągi i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Ich motocykle sportowe, takie jak legendarne Ninja ZX-10R czy ZX-6R, stały się ikonami sportowego światka motocyklowego.

Model Ninja ZX-10R to prawdziwa bestia na drodze i torze, wyposażona w potężny silnik o pojemności 998 cm³, który generuje ogromną moc, zapewniającą fenomenalne przyspieszenie i osiągi. Oprócz tego, technologie takie jak układ kontroli trakcji, systemy hamowania ABS czy elektroniczne systemy kontroli jazdy (Riding Modes) zapewniają doskonałą kontrolę nad maszyną nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Natomiast model ZX-6R to znakomity wybór dla tych, którzy cenią dynamiczną jazdę na torze i ulicach miasta. Posiadając silnik o pojemności 636 cm³, ten motocykl dostarcza niezapomnianych doznań podczas jazdy. Zwinność, precyzja prowadzenia i agresywny wygląd czynią go ulubieńcem wielu fanów motocykli sportowych na całym świecie.

Kawasaki nie tylko dostarcza motocykle o niezrównanych osiągach, ale również dba o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów, oferując innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wysoką jakość wykonania. Dlatego też motocykle sportowe tej marki cieszą się ogromnym uznaniem i zaufaniem wśród użytkowników na całym świecie.

This will close in 0 seconds