PN. - PT. 10:00 - 18:00 SOB. 10:00 - 14:00
517 473 779
517 427 299

MOTOCYKLOWA FABRYKA ADRENALINY

Posiadamy w ofercie produkty dziesiątek marek motocyklowych. Ubrania i akcesoria motocyklowe do każdego rodzaju motocykla, stylu jazdy i pory roku.

W naszym salonie znajdziecie motocykle Kawasaki i Benelli, skutery Kymco, skutery wodne, quady, pojazdy ATV, wyselekcjonowane motycykle używane oraz autoryzowany przez wiele marek serwis motocyklowy, o szerokim spektrum oferty.

Salon motocyklowy Warszawa

Nasza ekipa

Nasza ekipa to wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią rozpoznać potrzeby klienta i zasugerować najlepszy wybór spośród naszej oferty.

Nie jesteśmy wielką siecią sprzedaży. W naszym centrym sprzedawcy nie rotują z prędkością światła, zanim jeszcze zdążą nabyć podstawowej wiedzy. Nie jesteśmy anonimowi. Jesteśmy grupą przyjaciół, motocyklistów, pasjonatów, dla których klimat miejsca które tworzymy wspólnie z innymi motocyklistami – naszymi klientami, jest najważniejszy.

Motocykle to nasza pasja

Tworząc Motocyklową Fabrykę Adrenaliny, stworzyliśmy miejsce, którego brakowało nam – motocyklistom, na warszawskiej, motocyklowej mapie.

Nasz salon to dwa piętra, winda i setki metrów kwadratowych przestrzeni, na której rozmieściliśmy naszą ofertę. Skala przedsięwzięcia jest naprawdę imponująca, a dodając do tego, że za plecami naszego projektu, nie stoją wielkie korporacje ale prawdziwa pasja i miłość do motocykli, możemy z dumą nazwać Motocyklową Fabrykę Adrenaliny, prawdziwym centrum motocykowym dla każdego motocyklisty.

Pomysł stworzenia centrum MFA pojawił się naturalnie – można powiedzieć, że w drodze ewolucji. Całe życie związany byłem z motocyklami i zawsze brakowało mi miejsca z duszą. Miejsca w którym oprócz rzetelnej i fachowej porady, zakupów czy zaufanego warsztatu, będę mógł usiąść przy kawie by, wspólnie ze znajomymi obejrzeć wyścigi motocyklowe lub po prostu porozmawiać, przed wspólną przejażdżką.

Przeszedłem w życiu zawodowym długą drogę. Udowodniłem sobie i innym, że jeżeli się chce, można osiągnąć wszystko. Obecnie przyszedł czas na zmiany. Prywatnie, od kiedy pamiętam, towarzyszyły mi motocykle. Teraz, kiedy nie muszę się nigdzie spieszyć, postanowiłem zbudować coś od serca, stworzyć prawdziwe miejsce z duszą, łączące pasję do motocykli z ultra profesjonalną wiedzą ekipy oraz bogatą ofertą.


- Tadeusz Kwaśniewski  |  pomysłodawca, założyciel centrum MFA

This will close in 0 seconds