Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

MISJA I WARTOŚCI

„Naszym celem jest umożliwienie kierowcom wiekszej kontroli nad wysokowydajnymi motocyklami Kawasaki nie zapominając o satysfakcji z jazdy.”
Oddział Kawasaki produkujący motocykle i silniki jest jedyną częścią Kawasaki Heavy Industries, Ltd. która dostarcza produkty bezpośrednio do odbiorców indywidualnych. 

Firma produkuje szeroką gamę produktów w tym motocykle, pojazdy czterokołowe (pojazdy przeprawowe – ATV, pojazdy użytkowe – UTV, pojazdy rekreacyjne – RUV), skutery wodne (Jet Ski®), silniki spalinowe szerokiego zastosowanie które dostarczane są do producentów na przykład sprzętu ogrodniczego na całym świecie.

mfa kawasaki dealer polska historia kawasaki

WSZYSTKO ZACZĘŁO SIĘ W STOCZNI W 1878 ROKU. TWÓRCĄ MARKI BYŁ SHOZO KAWASAKI.


Dzisiaj KAWASAKI HEAVY INDUSTRIES to firma globalna działająca w wielu branżach i na wielu rynkach, pozostając w czołówce firm tworzących I wdrażających najnowsze technologie.

Produkcje motocykli na pełną skalę Kawasaki rozpoczęła ponad 50 lat temu. Pierwszy silnik motocyklowy został zaprojektowany na bazie wiedzy technicznej zdobytej podczas projektowania silników lotniczych. Nasze wejście do branży motocyklowej było spowodowane ciągłym rozwojem nowych technologii. Przez te wszystkie lata zaprojektowaliśmy wiele modeli kształtujących rynek, które stały się legendami szybkości I mocy. W 1996 roku został wyprodukowany 10.000.000 pojazd – stał się on symbolem zdolności Kawasaki do zaspokajania potrzeb szerokiej gamy zawodników i klientów marki. Kawasaki kontynuuje swoją misję “tworzenia lepszego jutra” a najnowsze wyzwania już tworzą nowe legendy.

Przewiń na górę