Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Twoje centrum motocyklowe

Posiadamy w ofercie produkty dziesiątek marek motocyklowych. Ubrania i akcesoria motocyklowe do każdego rodzaju motocykla, stylu jazdy i pory roku.

W naszym salonie znajdziecie motocykle Kawasaki i Benelli, skutery Kymco, skutery wodne, quady, pojazdy ATV, wyselekcjonowane motycykle używane oraz autoryzowany przez wiele marek serwis motocyklowy, o szerokim spektrum oferty.

Nasza ekipa to wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią rozpoznać potrzeby klienta i zasugerować najlepszy wybór spośród naszej oferty.

Nie jesteśmy wielką siecią sprzedaży. W naszym centrym sprzedawcy nie rotują z prędkością światła, zanim jeszcze zdążą nabyć podstawowej wiedzy. Nie jesteśmy anonimowi. Jesteśmy grupą przyjaciół, motocyklistów, pasjonatów, dla których klimat miejsca które tworzymy wspólnie z innymi motocyklistami – naszymi klientami, jest najważniejszy.

 

Tworząc Motocyklową Fabrykę Adrenaliny, stworzyliśmy miejsce, którego brakowało nam – motocyklistom, na warszawskiej, motocyklowej mapie.
Nasz salon to dwa piętra, winda i setki metrów kwadratowych przestrzeni, na której rozmieściliśmy naszą ofertę. Skala przedsięwzięcia jest naprawdę imponująca, a dodając do tego, że za plecami naszego projektu, nie stoją wielkie korporacje ale prawdziwa pasja i miłość do motocykli, możemy z dumą nazwać Motocyklową Fabrykę Adrenaliny, prawdziwym centrum motocykowym dla każdego motocyklisty. 

Nasza oferta

Pracując nad naszą ofertą, staraliśmy się zapełnić każdą niszę rynku. To bardzo trudne, bo motoryzacja i motocyklizm nie mają w zasadzie granic. Wybierając marki jakich produkty oferujemy, postawiliśmy na najwyższą jakość, zaplecze serwisowe oraz wielkość oferty. 

Ubrania i akcesoria

Ekipa MFA

Nie jesteśmy wielką siecią sprzedaży. W naszym centrum sprzedawcy nie rotują z prędkością światła, zanim jeszcze zdążą nabyć podstawowej wiedzy. Nie jesteśmy anonimowi. Jesteśmy grupą przyjaciół, motocyklistów, pasjonatów, dla których klimat miejsca które tworzymy wspólnie z innymi motocyklistami – naszymi klientami, jest najważniejszy.

Tadeusz

Pomysłodawca i założyciel Motocyklowej Fabryki Adrenaliny.

Bartłomiej

Czuwa nad ekipą i opiekuje się od strony wykonawczej całością przedsięwzięcia.

Michał

Chętnie podzieli się swoją wiedzą. Michał doradza przy zakupie motocykli i akcesoriów.

Monika

Monika jest niezastąpiona jeżeli chodzi o naszą ofertę ubrań motocyklowych i akcesoriów.

Mariusz

Ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę techniczną. W MFA jest szefem serwisu i warsztatu.

Kacper

Kacper jest mechanikiem motocyklowym w MFA.

Bartek

Bartek należy do zespołu serwisowego MFA.

Motocyklowa Fabryka Adrenaliny
Twoje centrum motocyklowe

Nasze centrum motocyklowe zlokalizowaliśmy pod samą Warszawą. 

Budynek Motocyklowej Fabryki Adrenaliny ciężko jest przeoczyć jadąc popularną 7-mką. 

Dzięki takiemu rozwiązaniu dojazd do MFA jest prosty, szybki i łatwy z każdego kierunku.

  • Motocyklowa Fabryka Adrenaliny
    ul. Wiejska 44
    05-552 Łazy, k. Magdalenki
Przewiń do góry