Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

Anger

Odkryj nowy motocykl elektryczny Anger! Idealny do zwiedzania każdego zakątka miasta, a także do dalszych podróży. Zapomnij o awariach rozruszników, benzynie i kompleksowej konserwacji pojazdów paliwowych. Dzięki temu elektrycznemu pojazdowi odpowiadającemu 125e, możesz jeździć po drogach, a także autostradach nie tylko w Polsce.

Moc i ekonomia w jednym

Anger to nowa wersja modelu Hawk opracowana przez producenta pojazdów elektrycznych Sunra. Jest to producent nr 1 w Chinach w produkcji skuterów jakościowych od 11 lat. Sprzedający swoje skutery w ponad 70 krajach, o zdolności produkcyjnej 4 milionów skuterów elektrycznych rocznie. Prostota i lekkość w prowadzeniu tego modelu sprawiają, że idealnie nadaje się do poruszania się w mieście. Motocykl elektryczny Anger wyposażony jest w bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy 3000W umieszczony na tylnym kole. Silnik ten oferuje maksymalną moc, ponieważ nie posiada szczotek. Pozwala na mniejsze zużycie materiałów, nie powodując tarcia. Dzięki temu jego zużycie jest mniejsze (40% mniej w porównaniu z innymi silnikami) i pozwala na większe oszczędności oraz dłuższą żywotność motocykla.

Wytrzymały akumulator w elektryku?

Anger jest wyposażony w dwie wysokowydajne baterie litowo-jonowe o pojemności 72V / 20Ah. Z tego typu akumulatorem możesz osiągnąć maksymalny zasięg 130km, natomiast maksymalna prędkość to aż 80km/h. Dodatkowo baterie posiadają optymalny rozmiar, który pozwala na łatwy transport (w formie walizki). Ładuj swój motocykl w dowolnym miejscu w pracy, w domu łatwo i szybko. Czas ładowania to tylko ok 4-5 godzin, po których będziesz w pełni cieszyć się swoim motocyklem bez przerw. Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, co zapewnia długą jazdę.

Dodatkowe funkcje

W tym elektryku możesz również połączyć się z aplikacją SUNRA, dzięki której będziesz mieć kontrolę nad Anger na swoim smartfonie. Możesz wtedy:

  • Zablokować i odblokować alarm.
  • Wyłączyć i włączyć motocykl.
  • Aktywować przycisk wyciszenia, który wycisza pojazd.
  • Skonfigurować swoje linie papilarne,
  • Sprawdzić stan pojazdu.
  • Sprawdzić ciśnienie w oponach.

Co warto jeszcze wiedzieć o skuterze elektrycznym Anger?

Skutery elektryczne do 75 km/h, to analogiczny skutery spalinowe do pojemności 125 cm, aby jeździć Robo-S potrzebujesz minimum prawa jazdy kat. B. Nie masz skończonych jeszcze 18 lat? Wtedy wymagane będzie prawo jazdy A1. Homologacja zaś obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej.
RODZAJ Motocykl
HOMOLOGACJA Tak
BATERIA 2x Bateria Litowo-jonowa
POJEMNOŚĆ BATERII 2x 72V 20Ah
CZAS ŁADOWANIA BATERII 4 godziny
ŻYWOTNOŚĆ BATERII 2x 1000 cykli
WAGA BATERII 2x 10kg
BATERIA WYCIĄGANA Tak
NAPĘD 3000W Bezszczotkowy
MAKSYMALNY ZASIĘG do 130 km / 1 osoba (70kg)
PRĘDKOŚĆ MAX 80 km/h
HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) tarczowe CBS / tarczowe CBS
ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ) Hydrauliczne/Hydrauliczne
ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ) 110/70-12′ Opona Bezdętkowa / 120/70-12′ Opona Bezdętkowa
WYŚWIETLACZ Cyfrowy
MASA WŁASNA (BEZ BATERII) 86 kg
DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ 171 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA 278 kg
WYMIARY 1900x730x1100mm
WYPOSAŻENIE alarm, aplikacja, bieg wsteczny, bluetooth, czytnik linii papilarnych, USB
KOLOR Czarny, Szary
Przewiń na górę