Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

Robo S

Nowy skuter elektryczny ze stajni Sunry to odpowiednik skutera o pojemności 125cm3. Robo-S to szybki elektryk, który jest stylowy, nowoczesny i jednocześnie sportowy. Wynikać to może chociażby ze stylistyki przedniego reflektora LED w kształcie litery U. A dodatkowo Robo-S przekracza standardy w tym względzie, bo światła LED oświetlają drogę aż na 12metrów!

Skuter elektryczny Robo-S

Skuter ponadto posiada cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje poziom naładowania baterii, aktualną prędkość czy przebyte już kilometry. Na jego wyposażeniu znajdziemy ponadto alarm, trzy biegi, bieg wsteczny, kierunkowskazy, światła drogowe. Ciekawą sprawą może być fakt, że skuter posiada aplikację! Pozwala ona na zarejestrowanie odcisku palca, który z kolei pozwoli Ci na uruchomienie skutera bez kluczyka! Ponadto za pomocą aplikacji możesz również zablokować skuter, włączyć jego zapłon czy odblokować siedzenie. Robo-S to skuter na miarę XXI wieku!

Konkretne parametry?

Dzięki 2 wyjmowanym akumulatorom litowo-jonowym o mocy 72V 20Ah zamontowanym w podłodze, Robo-S jest w stanie dojeżdżać nawet w najodleglejsze miejsca. Zasięg jaki osiągniesz to nawet 130km! Nie uważasz, że jest on wspaniały? 🙂 Dodatkowym plusem tych baterii jest fakt, iż możesz je wyciągnąć ze skutera i ładować w dowolnym miejscu z dostępem do kontaktu. Czas ładowania to średnio 4 godziny. 

Bezpieczeństwo i wygoda

Kolejnym atutem Robo-S jest jego napęd o mocy 3000W, który daje możliwość poruszania się z prędkością do 80 km/h. Inteligentny sterownik silnika, układ hamulcowy CBS i amortyzatory hydrauliczne umożliwiają za to komfortową jazdę w każdych warunkach drogowych i znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy. Układ hamulcowy CBS został zaprojektowany, aby uczynić hamowanie bezpieczniejszym i stabilniejszym. Zwiększa ochronę przed możliwością zablokowania jednego z kół. To wszystko sprawia, że skuter jest warty zakupu. Natomiast duże wymiary skutera – długość 1800mm, szerokość 733mm, wysokość 1190mm dają z kolei odpowiednie wrażenia z jazdy. Dzięki tej wielkości Robo-S jest bardzo stabilny, a Ty czujesz się na nim pewnie. Jeździj szybko, wygodnie, a przede wszystkim ekonomicznie!

Jakiej klasy prawa jazdy potrzebujesz? 

Skutery elektryczne do 75 km/h, to analogiczny skutery spalinowe do pojemności 125 cm, aby jeździć Robo-S potrzebujesz minimum prawa jazdy kat. B. Nie masz skończonych jeszcze 18 lat? Wtedy wymagane będzie prawo jazdy A1. Homologacja zaś obowiązuje na terenie całej Unii Europejskiej.
RODZAJ Motocykl
HOMOLOGACJA Tak
BATERIA 2x Bateria Litowo-jonowa
POJEMNOŚĆ BATERII 2x 72V 20Ah
CZAS ŁADOWANIA BATERII 4 godziny
ŻYWOTNOŚĆ BATERII 2x 1000 cykli
WAGA BATERII 2x 12kg
BATERIA WYCIĄGANA Tak
NAPĘD 3000W
MAKSYMALNY ZASIĘG do 130 km / 1 osoba (70kg)
PRĘDKOŚĆ MAX 80 km/h
HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) tarczowe CBS / tarczowe CBS
ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ) 110/70-12
ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ) Hydrauliczne/Hydrauliczne
WYŚWIETLACZ Cyfrowy, dotykowy
MASA WŁASNA (BEZ BATERII) 81 kg
DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ 176 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA 251 kg
WYMIARY 1750x740x1150mm
WYPOSAŻENIE alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, system bezkluczykowy, USB, wyświetlacz dotykowy
KOLOR Biały, Czarny
Przewiń na górę