Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

Yadea C1S

Yadea to światowa marka elektrycznych pojazdów dwukołowych, z ponad 20 letnim doświadczeniem! Model C1S wyróżnia ponadczasowy, elegancko-sportowy styl. Zachwycają także parametry tego skutera!

Ciekawe funkcje w skuterze C1S

Pomijając świetny wygląd motoroweru, w zanadrzu mamy także ciekawe i nowoczesne funkcje. Przede wszystkim zintegrowany inteligentny system bezkluczykowy, który pozwala kontrolować pojazd. Wbudowany czujnik świateł przednich LED powoduje, że reflektor włącza się gdy jest ciemno. Natomiast jedną z lepszych zalet jest to, że pod siedzeniem znajduje się miejsce na przechowywanie. 

 

Parametry w Yadei

C1S na wyposażeniu posiada bezszczotkowy wysokowydajny silnik piasty o mocy 2200 W. Maksymalny moment obrotowy to 95Nm. W tym modelu występuje pojedynczy akumulator litowo-jonowy o pojemności 60V 32Ah firmy Panasonic. Baterię można bez problemu wyjąć ze skutera i ładować w dowolnym miejscu (wystarczy gniazdku 230V). Bateria zapewnia nam zasięg aż do 80 km!

 

5 calowy wyświetlacz

Yadea słynie z tego, że w swoich pojazdach stosuje nowoczesne rozwiązania. W modelu C1S znajdziemy duży 5calowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości i doskonałym kontraście. Zapewnia on doskonałą czytelność w każdych warunkach oświetleniowych. 

Skuter elektryczny z homologacją

Yadea C1S posiada homologację, czyli wszystkie zezwolenia administracyjno-prawne pozwalające na uczestnictwo w ruchu drogowym. Skuter został wyposażony także we wszystkie niezbędne rozwiązania – kierunkowskazy, światła, klakson, światła drogowe oraz długie. Na wyposażeniu także posiada: blokadę kierownicy, tempomat, alarm czy USB. Rejestracja pojazdu odbywa się przy pomocy 3 dokumentów: faktury, oświadczenia firmy iamelectric oraz oryginalnej homologacji.

 
RODZAJ Motorower
HOMOLOGACJA Tak
BATERIA Litowo-jonowa
POJEMNOŚĆ BATERII 60V 32Ah Panasonic
CZAS ŁADOWANIA BATERII 4 godziny
ŻYWOTNOŚĆ BATERII 1000 cykli
WAGA BATERII 10 kg
BATERIA WYCIĄGANA Tak
NAPĘD 2200W
MAKSYMALNY ZASIĘG do 80 km / osoba 70 kg
PRĘDKOŚĆ MAX 45 (km/h)
HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) tarczowe CBS / tarczowe CBS
ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ) 110/70-12
ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ) Hydrauliczne/Hydrauliczne
WYŚWIETLACZ Cyfrowy
MASA WŁASNA (BEZ BATERII) 95 kg
DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ 176 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA 251 kg
WYMIARY 1790x965x1240 mm
WYPOSAŻENIE alarm, inteligentna ładowarka, światła LED, system bezkluczykowy, USB
KOLOR Biały, Czarny, Szary
Przewiń na górę