Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

X1

X1 to jeden z najlepiej wyposażonych skuterów elektrycznych. Producent zainstalował w skuterze cichy oraz wytrzymały silnik Boscha o mocy 2020 W. Za serce skutera odpowiada jeden z największych potentatów z zakresu elektroniki – GreenWay. Serce X1 bije w rytmie 60V 23.4Ah, co nie jest często spotykane w innych skuterach elektrycznych, ponieważ większość modeli została wyposażona w 20Ah. Wydaje się, że różnica ta nie jest szczególnie istotna, jednakże wcześniej wspomniane 3.4Ah zapewni dodatkowe 10 km zasięgu.

Hipnotyczne X

Niezwykle rzucającą się w oczy częścią skutera jest jego przednie światło w kształcie X. Światło zostało wykonane w technologii LED co zapewnia zdecydowanie mniejszy pobór energii, co w efekcie przekłada się na wyższy zasięg jazdy. A teraz popatrzcie sobie prosto w „oczy”.
 

Silnik Boscha

Skuter elektryczny X1 został wyposażony w silnik bezszczotkowy renomowanej firmy BOSCH. Takie rozwiązanie zapewnia użytkownikowi długie oraz efektywne korzystanie z sprzętu. Silniki BOSCHA były nie jednokrotnie testowane. Jeśli zależy Tobie na wyjątkowej jakości wybierz X1, który zalicza się do produktów PREMIUM.
 

Zasięg zasługujący na pochwałę

W X1 została zainstalowania pojedyncza bateria litowo-jonowa, dzięki której zasięg przejechanych kilometrów oscyluje ok 60-70! 1000 cykli ładowania baterii to z kolei imponujący wynik 70 000 km do przejechania na jednej baterii! Żaden skuter spalinowy nie będzie wstanie uzyskać takiego wyniku bez znaczącego remontu. Bateria litowo-jonową to również zdecydowanie większy komfort użytkowania, waży ona jedynie około 12 kg. A co najważniejsze, istnieje możliwość wyciągnięcia jej ze skutera. Dzięki temu naładujesz ją w domu, pracy czy dowolnym miejscu z dostępem do kontaktu.

Skuter elektryczny X1 – centrum rozrywki

Od produktu klasy premium oczekuje się coś więcej i X1 „coś więcej” oferuje. Wyobrażasz sobie siebie siedzącego nad jeziorem ze znajomymi, a obok was stoi właśnie X1 z którego wybrzmiewa wasza ulubiona muzyka? To nie fikcja z X1 połączysz się dzięki technologii bluetooth, a głośniki gwarantują naprawdę dobry dźwięk. Dodatkowo skuter na wyposażeniu posiada tempomat, alarm oraz światła LED.
 
RODZAJ Motorower
HOMOLOGACJA Tak
BATERIA Bateria litowo-jonowa GreenWay
POJEMNOŚĆ BATERII 60V / 23.4Ah
CZAS ŁADOWANIA BATERII 4-6 godzin
ŻYWOTNOŚĆ BATERII 1000 cykli
WAGA BATERII 10 kg
BATERIA WYCIĄGANA Tak
NAPĘD 2020W Bosch Motor
MAKSYMALNY ZASIĘG do 60 km / 1 osoba (70kg)
PRĘDKOŚĆ MAX 45 (km/h)
HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) Tarczowe/Tarczowe
ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ) Hydrauliczne/Hydrauliczne
ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ) 90/90-12″
WYŚWIETLACZ Cyfrowy
MASA WŁASNA (BEZ BATERII) 70 kg
DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ 155 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA 233 kg
WYMIARY 1880x720x1090mm
WYPOSAŻENIE Tempomat, alarm, LED, głośniki, bluetooth, inteligenta ładowarka,
KOLOR Biały, Ciemno niebieski, Grafitowo-czarny
Przewiń na górę