Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

Havana

Skuter elektryczny Havana to oryginalna propozycja wywodząca się ze stylu krajów śródziemnomorskich. Piękne kolory skutera i jego retro wygląd zwrócą uwagę niejednej osoby na ulicy. Poczuj się jakbyś był na wiecznych wakacjach z tym skuterem! Dodatkowo prócz wyglądu, ciesz się także jego wspaniałymi parametrami!

Wyciągana bateria

Havana została wyposażona w baterie litowo-jonową. Jeśli mieszkasz w kamienicy w bloku, zdecydowanie będziesz potrzebował skutera z wyciąganą baterią litowo-jonową. Czas ładowanie to około 4 – 6 godzin, w zestawie dodajemy inteligentną ładowarkę, która samoistnie zakończy proces ładowania.
 

Podzespoły Havana

Podobnie jak HAWK Havana została wyposażona w silnik bezszczotkowy. Firma, która wyprodukowała Havane to SUNRA, produkująca rocznie około 4 milionów egzemplarzy różnych pojazdów elektrycznych. Posiadamy wszelkie cześci oraz baterie litowo-jonowe na naszym magazynie.
 

Skuter z homologacją

HAVANA to przede wszystkim skuter miejski tym samym został przystosowany do warunków miejskich. HAVANA posiada klakson, światła drogowe oraz długie, kierunkowskazy. Takie wyposażenie zapewniło mu uzyskanie homologacji. Skuterem elektrycznym poruszamy się po jezdni. Sama rejestracja skutera odbywa się na podstawie 3 dokumentów: faktury zakupu, oświadczenia i homologacji.

Wyposażenie w Havanie

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w tym skuterze możemy znaleźć same dobre parametry. Napęd 3000W, baterię litowo-jonową 72V 20Ah, w dodatku wyciąganą czy wysokiej jakości hamulce tarczowe. Z niespotykanym designem nie ma co dyskutować w tym przypadku . Na wyposażeniu ponadto znajdziemy klakson, blokadę kierownicy, alarm, tempomat, dwie nóżki (główną i boczną). Innymi słowy ten skuter posiada wszystkie parametry jakich szukasz w skuterze elektrycznym!
 
RODZAJ Motorower
HOMOLOGACJA Tak
BATERIA Litowo-jonowa
CZAS ŁADOWANIA BATERII 4-6 godzin
POJEMNOŚĆ BATERII 72V 20AH
ŻYWOTNOŚĆ BATERII 1000 cykli
WAGA BATERII 10 kg
BATERIA WYCIĄGANA Tak
NAPĘD 3000W Bezszczotkowy
MAKSYMALNY ZASIĘG do 70 km / 1 osoba (70kg)
PRĘDKOŚĆ MAX 45 (km/h)
HAMULCE (PRZÓD/TYŁ) Tarczowe/Tarczowe
ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ) Hydrauliczne/Hydrauliczne
ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ) 3.5-10′ Opona Bezdętkowa
WYŚWIETLACZ Cyfrowy
MASA WŁASNA (BEZ BATERII) 71 kg
DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ 163 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA 238 kg
WYMIARY 1870×750×1085mm
WYPOSAŻENIE bagażnik, inteligentna ładowarka, tempomat
KOLOR Biały, Czarny, Czerwony, Niebieski, Szary
Przewiń na górę