Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

Miku Super

Miku Super to nowsza, ulepszona wersja skutera elektrycznego Miku Max. Tylko, że w tym wypadku mówimy już o motocyklu. Niebanalny, przykuwający wzrok design oraz kształt nadają charakteru temu pojazdowi. Szybki, zwinny, zwrotny – idealny dla poszukiwaczy wrażeń oraz fanów oryginalnego wyglądu. Miku Super Sunra to odpowiednik motocykla elektrycznego o pojemności 125 cm3. To znaczy, że trzeba posiadać min kategorię B, aby móc poruszać się tym elektrykiem.

Sunra nie zawodzi w parametrach

Dwie wyjmowane baterie litowo-jonowe o pojemności 72V 20Ah każda, gwarantują zasięg na poziomie ok 100km (oczywiście, przy ekonomicznym trybie jazdy:)) Każdy akumulator ma żywotność 1000 cykli ładowania, a można je w pełni naładować już w 4 godziny, i to w dowolnym miejscu – wystarczy gniazdko 220V! Teraz możesz ruszyć w długą, budżetową podróż, nie martwiąc się o koszty eksploatacji czy paliwa.

Dwusystemowy silnik

Napęd 3000W Sunry pozwala rozwinąć Super Miku prędkość do 80km/h, przy czym maksymalną prędkość osiąga już w 8,5 sekundy! Dzięki tej mocy motocykl całkiem dobrze radzi sobie w terenie górzystym, gdzie nachylenie ma ok 27°. Dodatkowo silnik jest zintegrowany z tylnym kołem i jest on dwusystemowy. Podobnie jak wszystkie nowoczesne silniki elektryczne, Sunra Miku Super działa z bardzo małą liczbą ruchomych części.

W związku z tym prawie nie wymaga konserwacji. Brak poziomu oleju, rolek lub paska transmisyjnego do regularnego sprawdzania. W tego typu maszynie tylko część rowerowa wymaga okresowej konserwacji: hamulce, zawieszenia, amortyzatory, opony i oświetlenie. Z Miku Super możesz zabrać na przejażdżkę osobę towarzyszącą, ponieważ jest to motocykl dwuosobowy, gdzie maksymalne obciążenie wynosi 185kg. Dodatkowo Miku Super jest wodoodporny. Jeździj więc bez obaw o warunki pogodowe. Jego elementy są zaprojektowane tak, aby były odporne na deszcz i wiatr, a każdy z nich jest testowany. Zaprojektowany zgodnie ze standardem wodoodporności 320 mm.

Bogate wyposażenie Miku Super

Chcecie więcej konkretów? Proszę bardzo! Koła o wielkości 12 cali, przednie i tylne hamulce tarczowe połączone przez sprzężony układ hamulcowy. Tutaj warto wspomnieć, że CBS ma tę zaletę, że znacznie skraca drogę hamowania: rozdziela siłę hamowania między przednią i tylną tarczę hamulcową. Siodełko jest wygodne i wystarczająco długie, nawet dla dużych użytkowników. Miku Super Sunra posiada nowoczesny port USB do ładowania telefonu komórkowego oraz pojemny schowek. Oprócz tego ten model skutera możecie połączyć z systemem Android lub iOS przy użyciu dedykowanej aplikacji. Dzięki tej funkcji będziecie mogli sterować alarmem, włączyć i wyłączyć skuter, przeprowadzić kontrolę stanu pojazdu i sprawdzić poziom ciśnienia w oponach. Za pomocą aplikacji będziecie mogli także otworzyć lub zamknąć schowek, a także skonfigurować kluczyki za pomocą Bluetooth. Wspomnijmy jeszcze o diodach LED w światłach Miku Super – dzięki nim w nocy widzimy wszystko idealnie!

RODZAJMotocykl
HOMOLOGACJATak
BATERIA2x Bateria Litowo-jonowa
POJEMNOŚĆ BATERII2x 72V 20Ah
CZAS ŁADOWANIA BATERII4 godziny
ŻYWOTNOŚĆ BATERII2x 1000 cykli
WAGA BATERII2x 10kg
BATERIA WYCIĄGANATak
NAPĘD3000W
PRĘDKOŚĆ MAXdo 80 km/h
MAKSYMALNY ZASIĘGdo 100 km / 1 osoba (70kg)
HAMULCE (PRZÓD/TYŁ)tarczowe CBS / tarczowe CBS
ZAWIESZENIE (PRZÓD/TYŁ)Hydrauliczne/Hydrauliczne
ROZMIAR OPON (PRZÓD/TYŁ)120/70-12
WYŚWIETLACZCyfrowy
MASA WŁASNA (BEZ BATERII)88 kg
DOPUSZCZALNA MASA CAŁKOWITA185 kg
DOPUSZCZALNA ŁADOWNOŚĆ275 kg
WYPOSAŻENIEalarm, inteligentna ładowarka, światła LED, tempomat, USB
WYMIARY1850x745x1040mm
KOLORBiały, Czarny, Czerwony, Niebieski, Żółty
Przewiń na górę