Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

motocyklowa fabryka adrenaliny skutery wodne

STX 160 X

Mocny i uniwersalny

Do napędu STX 160 specjalnie skonstruowano wodną wersję legendarnego silnika motocyklowego Kawasaki Ninja. Ten wspaniały silnik zapewnia iż moc jest oddawana płynnie w pełnym zakresie obrotów , gwarantuje żywiołowe przyspieszenie i potężny moment obrotowy. Siła z jaką STX 160 pokonuje fale, zadowoli najbardziej wytrawnego entuzjastę pływania.

Dzięki przedłużeniu tylnego zderzaka została znacznie powiekszona tylna platforma dodatkowo wyposażona w ekskluzywną dwukolorową matę pokładową.

Pod demontowanym tylnym siedziskiem znajduje się wygodny schowek i pojemnik na gaśnicę.

Jet Ski 160LX jest wyposażony w duży cyfrowy wyświetlacz w technologii LCD o doskonałej widoczności. Pośrodku znajduje się prędkościomierz z obrotomierzem w typie wykresu słupkowego.  Panel wyświetla informacje, takie jak wskaźnik paliwa i chwilowe zużycie paliwa, licznik godzin pracy, temperaturę wody, temperaturę powietrza, historię prędkości maksymalnej, wskaźnik jazdy ekonomicznej i wiele dodatkowych informacji. Położenie tablicy rozdzielczej i konstrukcja osłony kokpitu zapewniają doskonałą widoczność.

Dzięki nowej zabudowie została zwiększona pojemność zbiornika paliwa z 62L do 78L, co daje największą pojemność w swojej klasie. 
W połączeniu z charakterystyką silnika, która pozwala na niskie zużycie paliwa, można teraz jeździć dłużej niż kiedykolwiek.

Dane techniczne:

Moc maksymalna
112 kW {152 KM} / 7,500 obr./min
Maksymalny moment obrotowy
144 N•m {14.7 kgf•m} / 6,000 obr./min
Dł x Szer x Wys
3,152 x 1,181 x 1,153 mm
Pojemność zbiornika paliwa
78 litrów
Masa pojazdu gotowego do użytku
383 kg
Typ silnika
Chłodzony wodą, 4-suwowy, rzędowy silnik czterocylindrowy
Pojemność skokowa silnika
1,498 cm³
Średnica x skok
83 x 69.2 mm
Stopień sprężania
10.6:1
Układ zaworów
16 zaworów DOHC
Układ paliwowy
Wtrysk paliwa: Ø 60 mm x 1
Zapłon
Elektroniczny
Układ rozruchowy
Elektryczny
Przewiń na górę