Motocyklowa Fabryka Adrenaliny

Oficjalna strona MFA

motocyklowa fabryka adrenaliny skutery wodne

STX 160 LX

Sportowy charakter

Seria STX, została całkowicie odświeżona. Sportowy charakter skuterów wodnych otrzymał nowy bardziej nowoczesny design bez zmiany ich podstawowych osiągów docenianych przez  użytkowników. Nowy model w stosunku do poprzednika został odnowiony przede wszystkim w celu poprawy komfortu jazdy i obsługi, przy jednoczesnym zachowaniu mocy silnika i zwrotności.

Kierujący może dowolnie ustawiać sobie prędkość (prędkość obrotową silnika) i wygodnie podróżować po wodzie. Gdy tryb jest włączony, możesz płynąć z określoną prędkością (prędkość obrotową silnika), nawet gdy dźwignia przepustnicy jest w pozycji całkowicie otwartej. W modelach X i LX prędkość (prędkość silnika) można regulować po ustawieniu za pomocą przycisków UP / DOWN, które są w zasięgu ręki.

Dzięki nowej zabudowie została zwiększona pojemność zbiornika paliwa z 62L do 78L, co daje największą pojemność w swojej klasie. W połączeniu z charakterystyką silnika, która pozwala na niskie zużycie paliwa, można teraz jeździć dłużej niż kiedykolwiek.

Jet Ski 160LX jest wyposażony w duży cyfrowy wyświetlacz w technologii LCD o doskonałej widoczności. Pośrodku znajduje się prędkościomierz z obrotomierzem w typie wykresu słupkowego.  Panel wyświetla informacje, takie jak wskaźnik paliwa i chwilowe zużycie paliwa, licznik godzin pracy, temperaturę wody, temperaturę powietrza, historię prędkości maksymalnej, wskaźnik jazdy ekonomicznej i wiele dodatkowych informacji. Położenie tablicy rozdzielczej i konstrukcja osłony kokpitu zapewniają doskonałą widoczność.

Nowo zaprojektowane siedzisko umożliwia znacznie wygodniejszą pozycję podczas jazdy. Kierujący ma znacznie więcej miejsca na wygodne rozciągniecie nóg, co znacznie poprawia komfort podróżowania.

Dzięki przedłużeniu tylnego zderzaka została znacznie powiekszona tylna platforma dodatkowo wyposażona w ekskluzywną dwukolorową matę pokładową.

Dla tych, którzy czują, że życie jest piękniejsze dzięki muzyce i chcą aby muzyka towarzyszyła im podczas jazdy po wodzie na JET SKI, stworzyliśmy nowy system audio. Nowy system audio Jetsound z Bluetooth jest dla Ciebie!

Dane techniczne:

Moc maksymalna
112 kW {152 KM} / 7,500 obr./min
Maksymalny moment obrotowy
144 N•m {14.7 kgf•m} / 6,000 obr./min
Dł x Szer x Wys
3,152 x 1,181 x 1,153 mm
Pojemność zbiornika paliwa
78 litrów
Masa pojazdu gotowego do użytku
383 kg
Typ silnika
Chłodzony wodą, 4-suwowy, rzędowy silnik czterocylindrowy
Pojemność skokowa silnika
1,498 cm³
Średnica x skok
83 x 69.2 mm
Stopień sprężania
10.6:1
Układ zaworów
16 zaworów DOHC
Układ paliwowy
Wtrysk paliwa: Ø 60 mm x 1
Zapłon
Digital
Układ rozruchowy
Elektryczny
Przewiń na górę